Awakening
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Female Fight Fixtures & Results, November 2018

by Evelyn IuhaszPosted on 0

November
Women's MMA Fixtures and Results

MMA female fight fixtures & results, November 2018. A comprehensive listing of 160 fights / 19 countries

<< Prev Month Next Month >>

Updated daily, we’re sure there are more MMA fights happening around world and we will eagerly add them as we come across them! Feel free to contact us if you have info on any other fights, or if you feel we have made an error.

Nov 2
Friday

Codie Wareham vs Carolyn Biskup-Roe
Solid as a Rock FC 17, The Carlson Center, Fairbanks, Alaska, United States
Codie Wareham† / Armbar R2
Bantamweight, 5x5. Codie Wareham defeats Carolyn Biskup-Roe via Armbar in round 2 to win the Solid as a Rock FC Bantamweight Championship title.

—————————————————————

Hilarie Rose vs Jenna Serio
CES 53: Paiva vs. Gravely, Twin River Casino, Lincoln, Rhode Island, United States
Bout Cancelled
Strawweight, 3x5. Jenna Serio was injured.

—————————————————————

Nov 3
Saturday

Tharoth Oum Sam vs Kristelle Choi
Full Metal Dojo 16: Big Trouble in Little Bangkok, Insanity Nightclub, Bangkok, Thailand
Bout Cancelled
Strawweight, 3x5.

—————————————————————

Loma Lookboonmee vs Suwanan Boonsorn
Full Metal Dojo 16: Big Trouble in Little Bangkok, Insanity Nightclub, Bangkok, Thailand
Suwanan Boonsorn† / Armbar R1
Atomweight, 3x5. Suwanan Boonsorn defeats Loma Lookboonmee via Armbar at 2:06 of round 1 to win the FMD Vacant Atomweight Championship title.

—————————————————————

Yuri Shim vs So Hee Lim
Road FC 50, Daejeon Chungmu Gymnasium, Daejeon, South Korea
Yuri Shim / UD
110lbs, 2x5. Yuri Shim defeats So Hee Lim via Unanimous Decision.

—————————————————————

Evgenia Belova vs Donna Cheli
Eagles Fighting Championship 10, Manej Arena, Chisinau, Moldova
Donna Cheli / Choke R1
Strawweight, 3x5. Donna Cheli defeats  Evgenia Belova via Choke at 0:51 of round 1.

—————————————————————

Clarisse Aquiles vs Erika Reis
Thunder Fight 16: Rise of Imortals, Ginásio Esporte Clube Sírio, Sao Paulo, Sao Paulo, Brazil
Clarisse Aquiles / KO R3
3x5. Clarisse Aquiles defeats Erika Reis via KO at 2:15 of round 3.

—————————————————————

Ariane Carnelossi vs Joice Mara da Silva
Thunder Fight 16: Rise of Imortals, Ginásio Esporte Clube Sírio, Sao Paulo, Sao Paulo, Brazil
Ariane Carnelossi† / UD
Strawweight, 3x5. Ariane Carnelossi defeats Joice Mara da Silva via Unanimous Decision to win the Tournament Championship title.

—————————————————————

Ariane Carnelossi vs Aline Pires
Thunder Fight 16: Rise of Imortals, Ginásio Esporte Clube Sírio, Sao Paulo, Sao Paulo, Brazil
Ariane Carnelossi / KO R1
Strawweight, 3x5. Ariane Carnelossi defeats Aline Pires via KO at 1:05 of round 1.

—————————————————————

Joice Mara da Silva vs Aline Pires
Thunder Fight 16: Rise of Imortals, Ginásio Esporte Clube Sírio, Sao Paulo, Sao Paulo, Brazil
Joice Mara da Silva / UD
Strawweight, 3x5. Joice Mara da Silva defeats Aline Pires via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Mayara Bueno vs Gabriela Vitória
Thunder Fight 16: Rise of Imortals, Ginásio Esporte Clube Sírio, Sao Paulo, Sao Paulo, Brazil
-
Strawweight, 3x3.

—————————————————————

Amateur
Keyla Braga vs Elaine Gomes
Thunder Fight 16: Rise of Imortals, Ginásio Esporte Clube Sírio, Sao Paulo, Sao Paulo, Brazil
-
134lbs, 3x3.

—————————————————————

Amateur
Sidney Youngs vs Donna Davis
Midwest Fight League: Backwoods Brawl 8, American Legion Hall, Bethany, Missouri, United States
Sidney Youngs / RNC R1
Featherweight, 3x3. Sidney Youngs defeats Donna Davis via Rear-Naked Choke at 0:25 of round 1.

—————————————————————

Isabella de Pádua vs Dyulie Duarte
MMA Brazil Tour 1, Ginásio Poliesportivo Oscar Schmidt, Ilhabela, Sao Paulo, Brazil
Isabella de Pádua / TKO R2
Strawweight, 3x5. Isabella de Pádua defeats Dyulie Duarte via TKO (Retirement) at 5:00 of round 2.

—————————————————————

Amateur
Tiffany Mederos vs Zurimay Santana
WTE Fight Championship 5, Terrero Municipal de Mirca, Santa Cruz de La Palma, Spain
Tiffany Mederos / N/A
119lbs, 2x3. Tiffany Mederos defeats Zurimay Santana.

—————————————————————

Amateur
Guacimara Martin vs Mileina Hernandez
WTE Fight Championship 5, Terrero Municipal de Mirca, Santa Cruz de La Palma, Spain
Guacimara Martin / UD
Strawweight, 2x3. Guacimara Martin defeats Mileina Hernandez via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Aspen Flores vs Randa Moore
Fury FC 27, Humble Civic Center, Humble, Texas, United States
Bout Cancelled
Bantamweight, 3x5.

—————————————————————

Isabella de Pádua vs Dyulie Duarte
MMA Brazil Tour 1, Ginásio Poliesportivo Oscar Schmidt, Ilhabela, Sao Paulo, Brazil
-
Strawweight, 3x5.

—————————————————————

Amateur
Aranda Dass vs Cara Greenwell
Rage In The Cage OKC 62, OKC Farmers Market Event Center, Oklahoma City, Oklahoma, United States
Cara Greenwell† / TKO R2
Strawweight, 5x3. Cara Greenwell defeats Aranda Dass via TKO (Punches) at 2:36 of round 2 to win the RITC OKC Strawweight Championship title.

—————————————————————

Amateur
Ashleigh Kulza Garvansites vs Paige Shutter
Whitehall Athletic Club, Whitehall, New York, United States
Paige Shutter / TKO R1
130lbs, 3x3. Paige Shutter defeats Ashleigh Kulza Garvansites via TKO at 0:13 of round 1.

—————————————————————

Danielle Hindley vs Alyssa Krahn
Cage Titans 41, Plymouth Memorial Hall, Plymouth, Massachusetts, United States
Alyssa Krahn / RNC R1
Strawweight, 3x5. Alyssa Krahn defeats Danielle Hindley via Rear-Naked Choke at 2:08 of round 1.

—————————————————————

Amateur
Tara Pires vs Kristina Katsikis
Cage Titans 41, Plymouth Memorial Hall, Plymouth, Massachusetts, United States
Kristina Katsikis / SD
140lbs, 3x3. Kristina Katsikis defeats Tara Pires via Split Decision.

—————————————————————

Amateur
Jahaira Davila vs Rainn Guerrero
Texas Clash Bash 12, Bee County Expo Center, Beeville, Texas
Rainn Guerrero / KO R2
Featherweight, 3x3. Rainn Guerrero defeats Jahaira Davila via KO at 0:14 of round 2.

—————————————————————

Amateur
Nikki Cruz vs Tiffany Conama
WFC 96, Montbleu Resort Casino, Stateline, Nevada, United States
-
Flyweight, 3x3.

—————————————————————

Amateur
Brandi Smith vs Deatra Brandel
Brutaal Genesis Fight Night: Fort Frenzy 5, Fort Frenzy, Fort Dodge, Iowa, United States
Deatra Brandel† / UD
Bantamweight, 3x3. Deatra Brandel defeats Brandi Smith via Unanimous Decision to win the BGI Bantamweight Championship title.

—————————————————————

Sijara Eubanks vs Roxanne Modafferi
UFC 230: Cormier vs. Lewis, Madison Square Garden, New York City, New York, United States
Sijara Eubanks / UD
Flyweight, 3x5. Sijara Eubanks defeats Roxanne Modafferi via Unanimous Decision.

—————————————————————

Nov 4
Sunday

Karina Vasilenko vs Yekaterina Makarova
Battle on Volga 7: RCF Korston Fights, Korston Club, Kazan, Russia
Bout Cancelled
Bantamweight, 3x5.

—————————————————————

Liliya Shakirova vs Mariya Artyukhina
Battle on Volga 7: RCF Korston Fights, Korston Club, Kazan, Russia
Liliya Shakirova / SD
Flyweight, 3x5. Liliya Shakirova defeats Mariya Artyukhina via Split Decision.

—————————————————————

Cyndi Alves vs Juliana Cristina
Gladiator CF 41, Sistema X, Curitiba, Parana, Brazil
Juliana Cristina / UD
121lbs, 3x5. Juliana Cristina defeats Cyndi Alves via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Roula Tasioula vs Vivi Roustani
Cage Survivor 12, Arena Belvedere, Athens, Greece
Roula Tasioula / UD
Flyweight, 3x3. Roula Tasioula defeats Vivi Roustani via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Keana Montenegro vs Cecileen Nova
CCW 9, San Pasqual Reservation, Valley Center, California, United States
Keana Montenegro / TKO R1
Featherweight, 3x3. Keana Montenegro defeats Cecileen Nova via TKO in round 1.

—————————————————————

Nov 9
Friday

Jingnan Xiong vs Angela Lee
ONE Championship: Heart of the Lion, Singapore Indoor Stadium, Singapore
-
Flyweight, 5x5. ONE Flyweight Championship title.

—————————————————————

Tiffany Teo vs Michelle Nicolini
ONE Championship: Heart of the Lion, Singapore Indoor Stadium, Singapore
Tiffany Teo / UD
Flyweight, 3x5. Tiffany Teo defeats Michelle Nicolini via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Dana Crisi vs Emma Horner
WXC 74: Allegiance, Crystal Gardens, Southgate, Michigan, United States
Emma Horner / UD
Strawweight, 3x3. Emma Horner replaces Hainite Tuitupou. Emma Horner defeats Dana Crisi via Unanimous Decision.

—————————————————————

Nov 10
Saturday

Monika Kędzierska vs Joanna Popczyk
Wieczór Walk SWD, Mała Hala Tauron Arena, Kraków, Poland
Monika Kędzierska / TKO R1
137lbs, 3x5. Monika Kędzierska defeats Joanna Popczyk via TKO ( Kick to the Body and Punches) at 0:56 of round 1.

—————————————————————

Amateur
Magdalena Czaban vs Aleksandra Mielczarek
Wieczór Walk SWD, Mała Hala Tauron Arena, Kraków, Poland
Magdalena Czaban / KO/TKO R1
Strawweight, 3x3. Magdalena Czaban defeats Aleksandra Mielczarek via KO/TKO (Punch) at 0:18 of round 1.

—————————————————————

Amateur
Caree Hill vs Keani Sebala-Misech
Prime Fighting 11, Clark County Event Center, Ridgefield, Washington, United States
Caree Hill / UD
Flyweight, 3x3. Caree Hill defeats Keani Sebala-Misech via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Hannah Summers vs Kylie Mergner
Prime Fighting 11, Clark County Event Center, Ridgefield, Washington, United States
Hannah Summers / SD
Bantamweight, 3x3. Hannah Summers defeats Kylie Mergner via Split Decision.

—————————————————————

Amateur
Jenna Deatherage vs Kelly Ziemba
WFC 97, Cypress Bayou Casino Hotel, Charenton, Louisiana, United States
Kelly Ziemba / RNC R3
Strawweight, 3x3. Jenna Deatherage replaces Sarah Davila. Kelly Ziemba defeats Jenna Deatherage via Rear-Naked Choke at 1:54 of round 3.

—————————————————————

Amateur
Marnic Mann vs Veronica Graves
Fusion Fight League: Border Wars, Great Falls, Montana, United States
-
Strawweight, 5x3. FFL Strawweight Championship title.

—————————————————————

Jayme Hinshaw vs Katie Saull
King of the Cage: In The Mix, Seneca Allegany Resort & Casino, Salamanca, New York, United States
-
Atomweight, 5x5. KOTC Atomweight Championship title.

—————————————————————

Amateur
Emely Centeno vs Damaris Verduga
OFC 7, Coliseo Lupita Ríos Mosquera, Pasaje El Oro, Ecuador
-
Bantamweight, 3x3.

—————————————————————

Constanza Paniagua vs Xiomara Piriz
Xtreme Cage Fight 4, Obera, Misiones, Argentina
-
Strawweight, 5x5. XCF Strawweight Championship title.

—————————————————————

Amateur
Daisy Villamayor vs Ayelen Do Santo
Xtreme Cage Fight 4, Obera, Misiones, Argentina
-
170lbs, 3x3.

—————————————————————

Cindy Valverde vs Mayra Antes
EMMA 13, Coliseo del Colegio Benalcazar, Quito, Ecuador
Mayra Antes† / UD
Flyweight, 3x5. Mayra Antes defeats Cindy Valverde via Unanimous Decision to win the Tournament Championship title.

—————————————————————

Raquel Pennington vs Germaine de Randamie
UFC Fight Night 139: Korean Zombie vs. Rodriguez, Pepsi Center, Denver, Colorado, United States
Germaine de Randamie / UD
Bantamweight, 3x5. Germaine de Randamie defeats Raquel Pennington via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amanda Cooper vs Ashley Yoder
UFC Fight Night 139: Korean Zombie vs. Rodriguez, Pepsi Center, Denver, Colorado, United States
Ashley Yoder / SD
Strawweight, 3x5. Ashley Yoder defeats Amanda Cooper via Split Decision.

—————————————————————

Maycee Barber vs Hannah Cifers
UFC Fight Night 139: Korean Zombie vs. Rodriguez, Pepsi Center, Denver, Colorado, United States
Maycee Barber / TKO R2
Strawweight, 3x5. Maycee Barber defeats Hannah Cifers via TKO (Elbows and Punches) at 2:01 of round 2.

—————————————————————

Giulia Chinello vs Gloria Peritore
Iron Fighter 20, Centro Sportivo Flora, Pordenone, Italy
Giulia Chinello / TKO R1
Flyweight, 3x5. Giulia Chinello defeats Gloria Peritore via TKO (Punches) at 2:04 of round 1.

—————————————————————

Maguy Berchel vs Lucie Mudrochová
Night of Warriors 14, Home Credit Arena, Liberec, Czech Republic
Maguy Berchel / RNC R1
123lbs, 3x5. Maguy Berchel defeats Lucie Mudrochová via Rear-Naked Choke at 1:46 of round 1.

—————————————————————

Elena Bagnyuk vs Sandra Mašková
XFN 13, Tipsport Arena, Pardubice, Czech Republic
Elena Bagnyuk / TKO R2
123lbs, 3x5. Elena Bagnyuk defeats Sandra Mašková via TKO (Punches) at 1:46 of round 2.

—————————————————————

Amateur
Madelynn Henson vs Mary Rosenbeck
Adversity Combat Series 3: Fight for the Troops, Somerset National Guard Armory, Somerset, Kentucky, United States
Madelynn Henson / UD
Featherweight, 3x3. Madelynn Henson defeats Mary Rosenbeck via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Charsley Maner vs Kaia Lola
864 Fighting Championship: Fight 8, Anderson Sports & Entertainment Center, Anderson, South Carolina, United States
Charsley Maner / UD
Flyweight, 3x3. Charsley Maner defeats Kaia Lola via Unanimous Decision

—————————————————————

Jeana Pinelli vs Mckenna Mitchell
Dragon House 30, Kezar Pavillion, San Francisco, California, United States
Jeana Pinelli / UD
Strawweight, 3x5. Jeana Pinelli defeats Mckenna Mitchell via Unanimous Decision.

—————————————————————

Alibeth Milliron vs Tara Graff
KOTC: In The Mix, Seneca Allegany Resort & Casino, Salamanca, New York, United States
Alibeth Milliron / TKO R3
Strawweight, 3x5. Alibeth Milliron defeats Tara Graff via TKO at 0:10 of round 3.

—————————————————————

Amateur
Diana Mendoza vs Alandria Brown
Knockout MMA: Fathi vs. Flores, Metroflex Gym, Long Beach, California, United States
Diana Mendoza / UD
Strawweight, 3x2. Diana Mendoza defeats Alandria Brown via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Silvia Juaneda vs Adriana Conde
Ibiza Cage Fight 1, Poliesportiu Sa Blanca Dona, Ibiza, Spain
Silvia Juaneda / Choke R1
132lbs, 2x5. Silvia Juaneda defeats Adriana Conde via Guillotine Choke in round 1.

—————————————————————

Rafaela Rodrigues vs Fernanda Camila
AFC 5, Ginásio Arlindo Marmentini, Apui, Amazonas, Brazil
Rafaela Rodrigues / SD
Strawweight, 3x5. Rafaela Rodrigues defeats Fernanda Camila via Split Decision.

—————————————————————

Kelly Cristina vs Juliana Vasconcelos
AFC 5, Ginásio Arlindo Marmentini, Apui, Amazonas, Brazil
Kelly Cristina / TKO R3
Strawweight, 3x5. Kelly Cristina defeats Juliana Vasconcelos via TKO (Punches) at 3:17 of round 3.

—————————————————————

Nov 13
Tuesday

Amateur
LaNeisha Vinson vs Joanna Salameh
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 2, Cage 4, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
LaNeisha Vinson / TKO R2
Bantamweight, 3x3. LaNeisha Vinson defeats Joanna Salameh via TKO at 0:40 of round 2.

—————————————————————

Amateur
Alish Smith vs Olga Volkova
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 2, Cage 4, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Alish Smith / TKO R2
Flyweight, 3x3. Alish Smith defeats Olga Volkova via TKO at 2:14 of round 2.

—————————————————————

Amateur
Ingibjōrg Helga Arnþórsdóttir vs Amy O'Mara
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 2, Cage 4, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Ingibjōrg Helga Arnþórsdóttir / UD
Strawweight, 3x3. Ingibjōrg Helga Arnþórsdóttir defeats Amy O'Mara via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Daniela Mihaela Bulgaru vs Emanuela Scioli
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 2, Cage 3, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Daniela Mihaela Bulgaru / SD
Bantamweight, 3x3. Daniela Mihaela Bulgaru defeats Emanuela Scioli via Split Decision.

—————————————————————

Amateur
Mariem Abidi vs Tereza Kocková
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 2, Cage 3, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Mariem Abidi / Armbar R1
Flyweight, 3x3. Mariem Abidi defeats Tereza Kocková via Armbar at 2:56 of round 1.

—————————————————————

Amateur
Daniella Duque vs Lucie Truhlarova
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 2, Cage 3, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Daniella Duque / KO R3
Strawweight, 3x3. Daniella Duque defeats Lucie Truhlarova via KO at 2:04 of round 3.

—————————————————————

Amateur
Charlotte Brown vs Fotini Kandris
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 2, Cage 2, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Charlotte Brown / UD
Bantamweight, 3x3. Charlotte Brown defeats Fotini Kandris via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Nadia Vera vs Xin Miao Zhang
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 2, Cage 2, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Nadia Vera / TKO R2
Strawweight, 3x3. Nadia Vera defeats Xin Miao Zhang via TKO at 2:24 of round 2.

—————————————————————

Amateur
Dee Begley vs Fabiana Giampà
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 2, Cage 1, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Dee Begley / TKO R2
Bantamweight, 3x3. Dee Begley defeats Fabiana Giampà via TKO at 1:34 of round 2.

—————————————————————

Amateur
Lucie Vacova vs Lama Nassar
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 2, Cage 1, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Lucie Vacova / SD
Bantamweight, 3x3. Lucie Vacova defeats Lama Nassar via Split Decision.

—————————————————————

Amateur
Daria Samchik vs Jackie Harper
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 2, Cage 1, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Daria Samchik / UD
Strawweight, 3x3. Daria Samchik defeats Jackie Harper via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Emely Centeno vs Damaris Verduga
OFC 7, Coliseo Lupita Ríos Mosquera, Pasaje El Oro, Ecuador
Emely Centeno / UD
Bantamweight, 3x3. Emely Centeno defeats Damaris Verduga via Unanimous Decision.

—————————————————————

Nov 14
Wednesday

Amateur
Meng Chen vs Aizhan Abdykadyr
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 3, Cage 1, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Meng Chen / SD
Featherweight, 3x3. Meng Chen defeats Aizhan Abdykadyr via Split Decision.

—————————————————————

Amateur
Lucie Vacova vs Frida Vastamäki
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 3, Cage 1, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Lucie Vacova / RNC R1
Bantamweight, 3x3. Lucie Vacova defeats Frida Vastamäki via Rear-Naked Choke at 2:37 of round 1.

—————————————————————

Amateur
Alexandra Kovács vs Mariem Abidi
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 3, Cage 1, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Alexandra Kovács / TKO R2
Flyweight, 3x3. Alexandra Kovács defeats Mariem Abidi via TKO at 2:10 of round 2.

—————————————————————

Amateur
Raluca Dinescu vs Akshata Subhash
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 3, Cage 1, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Raluca Dinescu / UD
Atomweight, 3x3. Raluca Dinescu defeats Akshata Subhash via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Nadia Vera vs Hend Rezk
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 3, Cage 1, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Nadia Vera / Armbar R1
Strawweight, 3x3. Nadia Vera defeats Hend Rezk via Armbar at 1:58 of round 1.

—————————————————————

Amateur
Katerina Dobroznay vs Jiayi Bai
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 3, Cage 2, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Katerina Dobroznay / UD
Featherweight, 3x3. Katerina Dobroznay defeats Jiayi Bai via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Daniela Mihaela Bulgaru vs Charlotte Brown
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 3, Cage 2, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Daniela Mihaela Bulgaru / TKO R2
Bantamweight, 3x3. Daniela Mihaela Bulgaru defeats Charlotte Brown via TKO at 0:36 of round 2.

—————————————————————

Amateur
Ilaria Norcia vs Marie Spencer
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 3, Cage 2, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Ilaria Norcia / UD
Flyweight, 3x3. Ilaria Norcia defeats Marie Spencer via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Jenna Horto vs Elizabeth Avila
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 3, Cage 2, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Jenna Horto / SD
Atomweight, 3x3. Jenna Horto defeats Elizabeth Avila via Split Decision.

—————————————————————

Amateur
Nina Back vs Daniella Duque
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 3, Cage 2, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Nina Back / RNC R1
Strawweight, 3x3. Nina Back defeats Daniella Duque via Rear-Naked Choke at 1:49 of round 1.

—————————————————————

Amateur
LaNeisha Vinson vs Amber Thompson
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 3, Cage 3, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
LaNeisha Vinson / TKO R3
Bantamweight, 3x3. LaNeisha Vinson defeats Amber Thompson via TKO at 0:25 of round 3.

—————————————————————

Amateur
Janika Antinmaa vs Alish Smith
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 3, Cage 3, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Janika Antinmaa / UD
Flyweight, 3x3. Janika Antinmaa defeats Alish Smith via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Oksana Pashkova vs Qiuying Liu
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 3, Cage 3, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Oksana Pashkova / UD
Atomweight, 3x3. Oksana Pashkova defeats Qiuying Liu via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Nurzhamal Sadykova vs Ingibjōrg Helga Arnþórsdóttir
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 3, Cage 3, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Nurzhamal Sadykova / SD
Strawweight, 3x3. Nurzhamal Sadykova defeats Ingibjōrg Helga Arnþórsdóttir via Split Decision.

—————————————————————

Amateur
Dee Begley vs Karolina Hulkko
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 3, Cage 4, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Dee Begley / UD
Bantamweight, 3x3. Dee Begley defeats Karolina Hulkko via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Cassandra Le Roux vs Levi Steedman
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 3, Cage 4, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Cassandra Le Roux / SD
Flyweight, 3x3. Cassandra Le Roux defeats Levi Steedman via Split Decision.

—————————————————————

Amateur
Svetlana Kotova vs Aeilish O Hanlon
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 3, Cage 4, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Svetlana Kotova / UD
Atomweight, 3x3. Svetlana Kotova defeats Aeilish O Hanlon via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Daria Samchik vs Giulia De Dominicis
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 3, Cage 4, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Daria Samchik / TKO R1
Strawweight, 3x3. Daria Samchik defeats Giulia De Dominicis via TKO at 0:20 of round 1.

—————————————————————

Nov 15
Thursday

Cindy Dandois vs Olga Rubin
Bellator 209: Pitbull vs. Sanchez, Menora Mivtachim, Tel Aviv, Israel
Olga Rubin / UD
Featherweight, 3x5. Olga Rubin defeats Cindy Dandois via Unanimous Decision.

—————————————————————

Yulia Sachkov vs Viktoria Makarova
Bellator 209: Pitbull vs. Sanchez, Menora Mivtachim, Tel Aviv, Israel
Viktoria Makarova / TKO R1
Strawweight, 3x5. Viktoria Makarova defeats Yulia Sachkov via TKO at 2:44 of round 1.

—————————————————————

Amateur
Gase Sanita vs Yudan Bao
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 4, Cage 1, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Gase Sanita / RNC R1
Lightweight, 3x3. Gase Sanita defeats Yudan Bao via Rear-Naked Choke at 2:47 of round 1.

—————————————————————

Amateur
Julia Dorny vs Meng Chen
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 4, Cage 1, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Julia Dorny / RNC R2
Featherweight, 3x3. Julia Dorny defeats Meng Chen via Rear-Naked Choke at 2:01 of round 2.

—————————————————————

Amateur
Daniela Mihaela Bulgaru vs Lucie Vacova
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 4, Cage 1, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Daniela Mihaela Bulgaru / TKO R1
Bantamweight, 3x3. Daniela Mihaela Bulgaru defeats Lucie Vacova via TKO at 2:06 of round 1.

—————————————————————

Amateur
Alexandra Kovács vs Ilaria Norcia
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 4, Cage 1, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Alexandra Kovács / TKO R2
Flyweight, 3x3. Alexandra Kovács defeats Ilaria Norcia via TKO at 2:54 of round 2.

—————————————————————

Amateur
Oksana Pashkova vs Jenna Horto
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 4, Cage 1, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Oksana Pashkova / SD
Atomweight, 3x3. Oksana Pashkova defeats Jenna Horto via Split Decision.

—————————————————————

Amateur
Nina Back vs Nurzhamal Sadykova
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 4, Cage 1, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Nina Back / TKO R1
Strawweight, 3x3. Nina Back defeats Nurzhamal Sadykova via TKO at 0:59 of round 1.

—————————————————————

Amateur
Polina Kobzeva vs Divya Nagaraj
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 4, Cage 3, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Polina Kobzeva / RNC R1
Lightweight, 3x3. Polina Kobzeva defeats Divya Nagaraj via Rear-Naked Choke at 1:20 of round 1.

—————————————————————

Amateur
Jenni Kivioja vs Katerina Dobroznay
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 4, Cage 3, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Jenni Kivioja / Choke R2
Featherweight, 3x3. Jenni Kivioja defeats Katerina Dobroznay via Triangle Choke at 2:24 of round 2.

—————————————————————

Amateur
LaNeisha Vinson vs Dee Begley
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 4, Cage 3, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
LaNeisha Vinson / KO R2
Bantamweight, 3x3. LaNeisha Vinson defeats Dee Begley via KO at 0:33 of round 2.

—————————————————————

Amateur
Janika Antinmaa vs Cassandra Le Roux
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 4, Cage 3, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Janika Antinmaa / UD
Flyweight, 3x3. Janika Antinmaa defeats Cassandra Le Roux via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Raluca Dinescu vs Svetlana Kotova
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 4, Cage 3, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Raluca Dinescu / UD
Atomweight, 3x3. Raluca Dinescu defeats Svetlana Kotova via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Daria Samchik vs Nadia Vera
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 4, Cage 3, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Daria Samchik / SD
Strawweight, 3x3. Daria Samchik defeats Nadia Vera via Split Decision.

—————————————————————

Amateur
Megan Morris vs Anna Gaul
2018 IMMAF Junior World Championships: Day 4, Cage 2, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Megan Morris / SD
Flyweight, 3x3. Megan Morris defeats Anna Gaul via Split Decision.

—————————————————————

Amateur
Millie Eriksson vs Manar Alhayki
2018 IMMAF Junior World Championships: Day 4, Cage 2, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Millie Eriksson / TKO R1
Flyweight, 3x3. Millie Eriksson defeats Manar Alhayki via TKO at 1:25 of round 1.

—————————————————————

Nov 16
Friday

Ye Dam Seo vs Ji Yeon Seo
TFC 19, Sindorim Techno Mart Grand Ballroom, Seoul, South Korea
Ye Dam Seo / RNC R1
Strawweight, 3x5. Ye Dam Seo defeats Ji Yeon Seo via Rear-Naked Choke at 4:29 of round 1.

—————————————————————

Amateur
Brittany Guillemin vs Marina Coffman
Tuff-N-Uff: Operation Knockout, Sam's Town Hotel And Casino, Las Vegas, Nevada, United States
Marina Coffman / TKO R1
Strawweight, 3x2. Marina Coffman defeats Brittany Guillemin via TKO (Punches) at 1:41 of round 1.

—————————————————————

Amateur
Sadie Ault vs Madaline Meacham
SteelFist Fight Night: Confrontation, Union Event Center, Salt Lake City, Utah, United States
Madaline Meacham† / TKO R3
Bantamweight, 5x3. Madaline Meacham defeats Sadie Ault via TKO at 0:39 of round 3 to win the SFN Bantamweight Championship title.

—————————————————————

Amateur
Shandra Sisneros vs Reyona Driskell
SteelFist Fight Night: Confrontation, Union Event Center, Salt Lake City, Utah, United States
Reyona Driskell / TKO R1
Bantamweight, 3x3. Reyona Driskell replaces Jocelyn Kaufman. Reyona Driskell defeats Shandra Sisneros via TKO (Punches) at 0:09 of round 1.

—————————————————————

Pam Sorenson vs Felicia Spencer
Invicta FC 32: Spencer vs. Sorenson, Firelake Arena, Shawnee, Oklahoma, United States
Felicia Spencer† / RNC R4
Featherweight, 5x5. Felicia Spencer defeats Pam Sorenson via Rear-Naked Choke at 4:23 of round 4 to win the Invicta FC Vacant Featherweight Championship title.

—————————————————————

Mizuki Inoue vs Viviane Pereira
Invicta FC 32: Spencer vs. Sorenson, Firelake Arena, Shawnee, Oklahoma, United States
Mizuki Inoue / UD
Strawweight, 3x5. Mizuki Inoue defeats Viviane Pereira via Unanimous Decision.

—————————————————————

Ashley Cummins vs Jéssica Delboni
Invicta FC 32: Spencer vs. Sorenson, Firelake Arena, Shawnee, Oklahoma, United States
Ashley Cummins / UD
Atomweight, 3x5. Ashley Cummins defeats Jéssica Delboni via Unanimous Decision.

—————————————————————

Kaitlin Young vs Sarah Patterson
Invicta FC 32: Spencer vs. Sorenson, Firelake Arena, Shawnee, Oklahoma, United States
Kaitlin Young / TKO R1
150lbs, 3x5. Kaitlin Young defeats Sarah Patterson via TKO (Leg Kick and Punches) at 1:25 of round 1.

—————————————————————

Julia Avila vs Alexa Conners
Invicta FC 32: Spencer vs. Sorenson, Firelake Arena, Shawnee, Oklahoma, United States
Julia Avila / TKO R2
Bantamweight, 3x5. Julia Avila defeats Julia Avila via TKO (Front Kick and Punches) at 4:43 of round 2.

—————————————————————

Kay Hansen vs Erin Blanchfield
Invicta FC 32: Spencer vs. Sorenson, Firelake Arena, Shawnee, Oklahoma, United States
Erin Blanchfield / MD
Flyweight, 3x5.  Erin Blanchfield defeats Kay Hansen via Majority Decision.

—————————————————————

Stephanie Geltmacher vs Liz Tracy
Invicta FC 32: Spencer vs. Sorenson, Firelake Arena, Shawnee, Oklahoma, United States
Stephanie Geltmacher / UD
Flyweight, 3x5. Stephanie Geltmacher defeats Liz Tracy via Unanimous Decision.

—————————————————————

Isis Verbeek vs Kathryn Paprocki
Invicta FC 32: Spencer vs. Sorenson, Firelake Arena, Shawnee, Oklahoma, United States
Kathryn Paprocki / UD
Strawweight, 3x5. Kathryn Paprocki defeats Isis Verbeek via Unanimous Decision.

—————————————————————

Chelsea Chandler vs Mitzi Merry
Invicta FC 32: Spencer vs. Sorenson, Firelake Arena, Shawnee, Oklahoma, United States
Chelsea Chandler / UD
Bantamweight, 3x5. Chelsea Chandler defeats Mitzi Merry via Unanimous Decision.

—————————————————————

Sabina Mazo vs Carol Yariwaki
LFA 54: Mazo vs. Yariwaki, Costa Mesa Hall at OC Fair & Event Center, Costa Mesa, California, United States
Sabina Mazo† / UD
Flyweight, 5x5. Sabina Mazo defeats Carol Yariwaki via Unanimous Decision and successfully defended her LFA Flyweight Championship title.

—————————————————————

Amateur
Isabel Muñoz vs Clara Melissa Castañeda
UCC 43, Tegucigalpa Marriott Hotel, Tegucigalpa, Honduras
Isabel Muñoz / Armbar R2
Strawweight, 3x3. Isabel Muñoz defeats Clara Melissa Castañeda via Armbar at 2:47 of round 2.

—————————————————————

Hayley Turner vs Taylor Turner
CLIP: Motor City Cagefights 4, Sound Board at Motor City Casino, Detroit, Michigan, United States
Hayley Turner / Armbar R2
Bantamweight, 3x5. Hayley Turner  defeats Taylor Turner via Armbar at 1:20 of round 2.

—————————————————————

Nov 17
Saturday

Veronika Rodová vs Marta Waliczek
Oktagon 10, O2 arena, Prague, Czech Republic
-
134lbs, 3x5.

—————————————————————

Amateur
Keismilyn Shayene vs Gabriela Santos
Terral Fight 5, Montese Eventos, Campo Largo, Parana, Brazil
-
106lbs, 3x3.

—————————————————————

Amateur
Andrea Meneses vs Sara Forcano
Fight Sports, Pabellón Can Oliveres, Martorell
-
Strawweight, 2x3.

—————————————————————

Amateur
Jessica Owens vs Danielle Thomason
Pyramid Fights 9, Batesville Community Center, Batesville, Arkansas, United States
-
Flyweight, 3x3.

—————————————————————

Amateur
Litzy Hernandez vs Tabitha Trevino
Iron Boy MMA 13, Celebrity Theatre, Phoenix, Arizona, United States
-
Strawweight, 3x3. IBP Vacant Strawweight Championship title.

—————————————————————

Amateur
Angelica Flores vs Precious Cadena
Iron Boy MMA 13, Celebrity Theatre, Phoenix, Arizona, United States
-
Flyweight, 3x3.

—————————————————————

Danielle Hayes vs Caitlin McEwen
Aftershock 31: Brisbane, Brisbane, Australia
Caitlin McEwen† / Armbar R1
Flyweight, 3x5. Caitlin McEwen defeats Danielle Hayes via Armbar at 1:40 of round 1 to win the AS Flyweight Championship title.

—————————————————————

Kola Shippentower vs Gillian Noll
Thunder and Lightning MMA, Clearwater Casino Resort, Lewiston, Idaho, United States
-
Bantamweight, 3x5.

—————————————————————

Amateur
Catie Denning vs Taylor Thompson
NEF 36: Battle for the Gold, Aura, Portland, Maine, United States
-
Bantamweight, 3x3.

—————————————————————

Amateur
BJ Garceau vs Chelsea Tucker
NEF 36: Battle for the Gold, Aura, Portland, Maine, United States
-
Flyweight, 3x3.

—————————————————————

Amateur
Megan Rosado vs Glory Watson
NEF 36: Battle for the Gold, Aura, Portland, Maine, United States
-
140lbs, 3x3.

—————————————————————

Amateur
Chrystal Gadd vs Alyssa Marini
Combat Zone 68: The Return, The Double Tree, Manchester, New Hampshire, United States
-
Bantamweight, 3x3.

—————————————————————

Poliana Botelho vs Cynthia Calvillo
UFC Fight Night 140: Magny vs. Ponzinibbio, Luna Park, Buenos Aires, Argentina
-
Strawweight, 3x5.

—————————————————————

Amateur
Joselin Fuller vs Amri Mojica
EPIC Fighting 40, Four Points Sheraton, San Diego, California, United States
Joselin Fuller / UD
Featherweight, 3x2. Joselin Fuller defeats Amri Mojica via Unanimous Decision.

—————————————————————

Amateur
Daniela Espinosa vs Lori Clark
EPIC Fighting 40, Four Points Sheraton, San Diego, California, United States
Daniela Espinosa / SUB. R1
Strawweight, 3x2. Daniela Espinosa defeats Lori Clark via Submission at 1:44 of round 1.

—————————————————————

Amateur
Megan Morris vs Millie Eriksson
2018 IMMAF Junior World Championships: Day 5 - Finals, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Megan Morris† / SD
Flyweight, 3x3. Megan Morris defeats Millie Eriksson via Split Decision to win the Tournament Championship title.

—————————————————————

Amateur
Gase Sanita vs Polina Kobzeva
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 5 - Finals, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Gase Sanita† / Choke R1
Lightweight, 3x3. Gase Sanita defeats Polina Kobzeva via Arm-Triangle Choke at 1:13 of round 1 to win the Tournament Championship title.

—————————————————————

Amateur
Julia Dorny vs Jenni Kivioja
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 5 - Finals, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Julia Dorny† / Armbar R2
Featherweight, 3x3. Julia Dorny defeats Jenni Kivioja via Armbar at 2:09 of round 2 to win the Tournament Championship title.

—————————————————————

Amateur
LaNeisha Vinson vs Daniela Mihaela Bulgaru
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 5 - Finals, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
LaNeisha Vinson† / KO R1
Bantamweight, 3x3. LaNeisha Vinson defeats Daniela Mihaela Bulgaru via KO at 0:49 of round 1 to win the Tournament Championship title.

—————————————————————

Amateur
Alexandra Kovács vs Janika Antinmaa
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 5 - Finals, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Alexandra Kovács† / TKO R1
Flyweight, 3x3. Alexandra Kovács defeats Janika Antinmaa via TKO at 2:51 of round 2 to win the Tournament Championship title.

—————————————————————

Amateur
Daria Samchik vs Nina Back
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 5 - Finals, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Daria Samchik† / TKO R3
Strawweight, 3x3. Daria Samchik defeats Nina Back via TKO at 2:52 of round 3 to win the Tournament Championship title.

—————————————————————

Amateur
Raluca Dinescu vs Oksana Pashkova
2018 IMMAF-WMMAA Unified World Championships: Day 5 - Finals, Khalifa Sports City Arena, Manama, Bahrain
Raluca Dinescu† / UD
Atomweight, 3x3. Raluca Dinescu defeats Oksana Pashkova via Unanimous Decision to win the Tournament Championship title.

—————————————————————

Nov 24
Saturday

Amateur
Liz Tuani vs Nataliya Kharkavaya
Reign FC, Clearwater Casino Resort, Suquamish, Washington, United States
-
Flyweight, 3x3.

—————————————————————

Amateur
Melanie McIntyre vs Diana Sanchez
Reign FC, Clearwater Casino Resort, Suquamish, Washington, United States
-
Strawweight, 3x3.

—————————————————————

Pierangela Rodriguez Giunta vs Carmen Virginia Arancibia
AFL 17: Coal and Blood, Centro Deportivo Juan Carlos Beiro, Langreo, Spain
-
Strawweight, 3x5.

—————————————————————

Maria Gonzalez vs Alexandra Alvare Carlos
AFL 17: Coal and Blood, Centro Deportivo Juan Carlos Beiro, Langreo, Spain
-
110lbs, 3x5.

—————————————————————

Amateur
Hailey Hoard vs Elise Reed
Cage Wars 39, Schenectady, New York, United States
-
Strawweight, 3x3. Cage Wars Vacant Atomweight Championship title.

—————————————————————

Amateur
Amy Golding vs Fatima Kline
Cage Wars 39, Schenectady, New York, United States
-
Strawweight, 3x3.

—————————————————————

Lindsay Garbatt vs Rayanne Amanda
BTC 4: Vendetta, Peterborough Memorial Center, Peterborough, Ontario, Canada
-
Strawweight, 5x5. BTC Vacant Strawweight Championship title.

—————————————————————

Noemi Galarza vs Ailin Luciana Perez
ULLAMP - Liga Sudamericana, Club Defensores de Banfield, Buenos Aires, Argentina
-
Flyweight, 3x5.

—————————————————————

Amateur
Romina Castillo vs Selene Chavez
ULLAMP - Liga Sudamericana, Club Defensores de Banfield, Buenos Aires, Argentina
-
Flyweight, 3x3.

—————————————————————

Amateur
Taylor Pinchak vs Rylie Marchand
Rumble in the Cage 60, Lethbridge Exhibition Park, Lethbridge, Alberta, Canada
-
Bantamweight, 3x3.

—————————————————————

Xiaonan Yan vs Syuri Kondo
UFC Fight Night 141: Blaydes vs. N'Gannou 2, Cadillac Arena, Beijing, China
-
Strawweight, 3x5.

—————————————————————

Jessica Aguilar vs Weili Zhang
UFC Fight Night 141: Blaydes vs. N'Gannou 2, Cadillac Arena, Beijing, China
-
Strawweight, 3x5.

—————————————————————

Yanan Wu vs Lauren Mueller
UFC Fight Night 141: Blaydes vs. N'Gannou 2, Cadillac Arena, Beijing, China
-
Flyweight, 3x5.

—————————————————————

Amateur
Tyler Schaefer vs Mariana Ruiz Avila
Liddell vs. Ortiz 3, The Forum, Inglewood, California, United States
-
Bantamweight, 3x3.

—————————————————————

Amateur
Juliana Miller vs Jasmine Pouncy
Liddell vs. Ortiz 3, The Forum, Inglewood, California, United States
-
Strawweight, 3x3.

—————————————————————

Nov 28
Wednesday

Wendy Rodriguez vs Codie Wareham
Alaska FC 143: Bryant vs. Matavao, Alaska Airlines Center, Anchorage, Alaska, United States
-
Flyweight, 5x5. AFC Flyweight Championship title.

—————————————————————

Lisa Jeanson vs Shalon Pickard
Alaska FC 143: Bryant vs. Matavao, Alaska Airlines Center, Anchorage, Alaska, United States
-
Flyweight, 3x5.

—————————————————————

Nov 30
Friday

Amateur
Crystalynn Ortiz vs Nicole Glazik
Total Fight Challenge, Bedford Park Swanson Center, Bedford Park, Illinois, United States
-
Bantamweight, 3x3.

—————————————————————

Celine Haga vs Kali Robbins
JacksonWink Fight Night 4, Isleta Casino, Albuquerque, New Mexico, United States
-
Strawweight, 3x5.

—————————————————————

Amateur
Lydia Warren vs Alexandra Castillo
JacksonWink Fight Night 4, Isleta Casino, Albuquerque, New Mexico, United States
-
Flyweight, 3x3.

—————————————————————

Sandra Lavado vs Karla Elizabeth Sanchez Lozano
DFC 12, El Maizal, Trujillo, Peru
-
Strawweight, 3x5.

—————————————————————

Bruna Ellen vs Kristina Williams
Bellator 210: Manhoef vs. Njokuani, WinStar World Casino and Resort, Thackerville, Oklahoma, United States
-
Flyweight, 3x5.

—————————————————————

Antonina Shevchenko vs Ashlee Evans-Smith
The Ultimate Fighter 28 Finale, The Pearl at the Palms, Las Vegas, Nevada, United States
-
Flyweight, 3x5.

—————————————————————

<< Prev Month Next Month >>

† = Title fight



Recommended content

Leave a Reply

Store
Skip to toolbar